Google Harita kaydı Dolandırıcılığı  | BCU Digital
Geri

Google Harita kaydı Dolandırıcılığı 

Google Harita kaydı Dolandırıcılığı firmaları Google’dan arıyoruz, haritanızın süresi bitti şeklinde ifadelerle yıllık ödeme talep eden merdiven altı girişimlerin uydurdukları yalanlardır. Maalesef her gün bu yolla her gün birçok işletmenin canı yanmakta adeta haraca bağlanmaktadır. Google harita kayıt işlemi ücretsiz bir işlemdir. Bir kez kayıt yapıldığında kayıt yapan kişi tarafından silinmediği sürece haritanız silinmeyecektir. Bu yüzden anlattığımız bu durumla ilgili sizi aradıklarında itibar etmeyiniz.

Google sizi bu işlem için aramaz ve sizden işletmenizin kaydı içinde herhangi bir ücret talep etmez.

Google son günler de Google benim işletmem kullanan herkese bir bildirim göndererek artık benim işletmem platformu kullanımı yerine Google haritalara geçileceğini ifade etmiştir. Maalesef bu durum da Google Harita kaydı Dolandırıcılığı yapan kişiler için yeni bir yol olmuştur. Google’dan aradıklarını ifade ederek Google benim işletmem uygulamasının artık kaldırıldığını ödeme yapıldığı taktirde firmanızı Google Haritalara kayıt yapacaklarını söylemektedirler.

Lütfen bu tür gelen taleplere itibar etmeyiniz.

Eğer bu konuda destek almak, soru taleplerinizi bize iletmek isterseniz destek@bcudigital.com mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
1
Merhaba,
Size yardımcı olabilir miyim?
Call Now ButtonHemen Arayın!