Sosyal Medya Yönetimi | BCU Digital - Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitalleşme çağı olan günümüzde firmaları görünür kılmak ve kaliteli içerik sunmak önem taşıyor. Firma ve markaların bilinirliğini artırmak, e-ticaret hacmi üzerinde pozitif rol oynuyor. Sosyal medya yönetimi yapmak için özgün web tasarımlarının yanı sıra Facebook, Instagram ve Twitter medya kanalları üzerinden firmanızı en başarılı şekilde temsil etmenize yardımcı oluyoruz.

Neden Sosyal Medya Yönetimi?

Web tasarımından, sosyal medya kanallarınızın yönetimine, internet üzerindeki varlığınızı kurumsal bir çizgide sergileyebilmeniz müşterilerinize güven verir. Sosyal medya yönetiminin profesyonel eller tarafından yapılması firmanıza ayrıcalık kazandırır. Sosyal medya yayınlarınızın doğru kişilere erişmesi, ticari açıdan başarı yakalamanızda ciddi bir rol oynar. Sosyal medya, firmaların görünürlüğünü ve ticari hacmini artırmasının yanı sıra potansiyel müşterilerle iletişimi de sağlar. Bu amaçla kurulmuş sosyal medya ajansı alternatifleri mevcuttur. Sosyal medya yönetimi yapmak için uzmanlardan destek almak, firmanıza dijital ortamlarda ayrıcalık kazandırır.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır ?

Kanallar üzerinden yapılacak yayınlarda uzmanlarımız tarafından hazırlanan içerikler sunuluyor. Yayınlanacak içeriğin kalitesi kadar, bu iletilerin yayınlanma saatleri ve yayın düzeni de kritik değer taşır. Hangi yayın kanalının, hangi saatlerde yoğun olarak ziyaret edildiği yapılan istatistiklerle belirlenir ve uzmanlarımız bu doğrultuda ilgili profillere doğru saatlerde yapılan düzenli yayınlarla erişir. Satış hacminin artması kadar, sosyal medya uzmanlarımızın özenli analizleri ile hedef kitlenin belirlenmesi ve kurulan iletişim ağı ile müşteri taleplerinin belirlenmesi de hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Reklam Yönetimi

Reklam vermek, sosyal medyada etkileşimi ve görünürlüğü oldukça artırıyor. Bu doğrultuda; sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılan Instagram reklamları, Facebook reklamları ve Google Ads Yönetimi de firmanızın dijital ortamda görünürlüğünü artırmayı hedefliyor. Facebook Blueprint sertifikalı uzman ekibimiz, Facebook ve Instagram reklamları konusunda sizlere yardımcı oluyor. Google Ads yönetimi konusunda da Google Ads sertifikalı uzman ekibimiz ilgili bütçenin ve uygun stratejinin geliştirilmesinde yer alıyor. Sosyal medya reklamları için ayrılacak bütçenin de profesyoneller tarafından belirlenmesi de ticari açıdan doğru adımlar atılması için değer taşıyor. İşlemler sırasında gerekli analizler, optimizasyonlar ve kontroller uzmanlarımız tarafından yapılıyor ve sizler için en uygun alternatifler sunuluyor.

Projelerimiz

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Hyadora firmasının doğal sabun çeşitlerinin sergilendiği sosyal medya çalışmasıdır.

 • Çalışma

  Sosyal Medya Yönetimi

 • Tasarım

  Sosyal Medya İçerik Tasarımı

 • Müşteri

  Hyadora.com

View Project

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

NYIST BAKES firması için yapılan sosyal medya yönetim ve içerik çalışmasıdır.

 • Çalışma

  Sosyal Medya Yönetimi

 • Tasarım

  Sosyal Medya İçerik Tasarımı

 • Müşteri

  NYIST BAKES

View Project
Whatsapp Destek
1
Merhaba,
Size yardımcı olabilir miyim?
Call Now ButtonHemen Arayın!